Usuwanie zmian skórnych - NZOZ GOMED PSZCZYNA

NZOZ GOMED

 MIEJ PEWNOŚĆ - ZBADAJ SIĘ OPERACJA ZAĆMY - WOLNE TERMINY 

Przejdź do treści

Menu główne:

Usuwanie zmian skórnych

Zapraszamy na usuwanie chirurgiczne wszelkich zmian skórnych (guzków skóry, kaszaków, włókniaków, znamion barwnikowych, brodawek, kurzajek) z badaniem histopatologicznym tych zmian.
Zabiegi usunięcia niewielkich zmian są szybkie i bezpieczne, a co najważniejsze – pozwalają cieszyć się gładką, pozbawioną skaz skórą.
 

Tłuszczaki, kaszaki, znamiona czy brodawki zazwyczaj nie stanowią zagrożenia dla naszego zdrowia a ich likwidacja ze względów medycznych nie jest konieczna, jednak usuwanie tego typu zmian cieszy się bardzo dużą popularnością. Wynika to z przyczyn kosmetycznych, a znamiona, barwniki czy brodawki przeszkadzają nam zwłaszcza wówczas, gdy usytuowane są na odsłoniętych, dobrze widocznych obszarach skóry: na dłoniach, przedramionach czy łydkach, a zwłaszcza na twarzy i szyi. Wówczas ich usunięcie może się wiązać ze znacznym podniesieniem samooceny – wszak każdy lubi podobać się sobie, a pozbycie się szpecącego w naszym mniemaniu defektu urody sprawia, że od razu czujemy się ładniejsi. Wycięcie zmian skórnych przeprowadza się w trybie ambulatoryjnym w chirurgicznym gabinecie zabiegowym i poza momentem podania leku miejscowo znieczulającego (poprzez ukłucie skóry igłą) jest ono całkowicie bezbolesne. Wycięty fragment tkanki wysyła się do weryfikacji mikroskopowej (badanie histopatologiczne), które ocenia naturę zmiany, a także doszczętność i marginesy wycięcia. Na powstałą ranę skórną zakłada się szwy i opatrunek. Zabieg rutynowo trwa około pół godziny i bezpośrednio po nim Pacjent wychodzi do domu.

 Gwarantujemy obsługę przez wysokiej klasy specjalistów oraz umiarkowane ceny.  

Zapraszamy do rejestracji osobistej, telefonicznej lub za pomocą e-maila.
W trosce o Wasze zdrowie jesteśmy do dyspozycji.
NZOZ Gomed Sp. z o. o.
Pszczyna 43-230 Dworcowa 8  
tel. (32) 212 77 08,    (32) 212 77 08
tel. kom. 660 461 246
NZOZ GOMED Sp. z o. o.
43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 8
32 212 77 08
32 212 74 62
660 461 246

 

gomedpszczyna@gmail.com

 

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego