Poradnia ginekologiczna - NZOZ GOMED PSZCZYNA

NZOZ GOMED

 MIEJ PEWNOŚĆ - ZBADAJ SIĘ  

Przejdź do treści

Menu główne:

Poradnia ginekologiczna

Z okazji dnia KOBIET ZAPRASZAMY wszystkie Panie w dniach 5-9 marca 2018 na promocyjne ceny badań mammograficznych.
Badania mammograficzne dla Pań  spoza programu profilaktycznego w cenie 70,00 zł

Serdecznie zapraszamy do zapisów !!!

 ZAPRASZAMY DO PORADNII GINEKOLOGICZNEJ  

W Poradni Ginekologiczno opieką otaczamy kobiety w każdym wieku.
Świadczymy usługi medyczne z zakresu: profilaktyki i promocji zdrowia, poradnictwa antykoncepcyjnego, leczenia zaburzeń hormonalnych, profilaktyki i diagnostyki chorób szyjki macicy, opieki nad pacjentką z chorobą nowotworową narządu rodnego, stanami zapalnymi narządu rodnego, opieki nad kobietą w okresie menopauzy. Obejmujemy pełną opiekę położniczą kobietę ciężarną od początku ciąży aż do jej rozwiązania oraz opiekę w okresie połogu.

Kobiety młodsze niż 25 lat i starsze niż 59 lat, mogą skorzystać z badania cytologicznego szyjki macicy w ramach porady udzielonej przez naszego lekarza specjalistę. Ważne jest, aby pamiętać o regularnych wizytach u ginekologa, co najmniej raz do roku, aby wykonać niezbędne badania.
Systematyczne kontrole u lekarza pomagają zapobiegać groźnym chorobom i wykrywać je w najwcześniejszej fazie, kiedy są największe szanse na ich wyleczenie.
W ramach Poradni zapewniamy naszym pacjentkom dostęp do badań ultrasonograficznych, kardiotokograficznych oraz leczenia chorób szyjki macicy.
Nasza Poradnia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia przystąpiła do Programu profilaktyki raka szyjki macicy. Program przeznaczony jest dla kobiet w wieku od 25 do 59 lat, ubezpieczonych, które w ciągu ostatnich 3 lat nie wykonywały badania cytologicznego. Lekarz na podstawie wywiadu ocenia czynnik ryzyka wystąpienia nowotworu szyjki macicy i pobiera materiał do badania cytologicznego. Jeśli wynik jest nieprawidłowy pacjentka otrzymuje skierowanie na dalszą, pogłębioną diagnostykę (kolposkopia, pobranie wycinków z oceną histopatologiczną).
Poradnia ginekologiczna dla dzieci.
 
Czy wiecie, że do naszej poradni ginekologicznej możecie przyjść również z dzieckiem? Pierwsze spotkania z ginekologiem rzutują na całe życie młodej pacjentki, dlatego należy wybrać specjalistę, który umie wykazać się cierpliwością, taktem i delikatnością. W naszej poradni przyjmuje lek. med. Izabela Sieradzka - w ramach gabinetu prywatnego.
Ginekolog dziecięcy zajmuję się następującymi zagadnieniami:
  • diagnozuje i leczy schorzenia narządów rozrodczych u niemowląt, dzieci i młodzieży;
  • monitoruje zdrowie układu rozrodczego i przebieg procesu dojrzewania w przypadku, gdy u dziewczynki stwierdzono zaburzenia wydzielania wewnętrznego;
  • rozpoznaje i leczy zaburzenia dojrzewania;
  • decyduje o zastosowaniu terapii hormonalnej, dobiera odpowiednie środki i monitoruje przebieg leczenia;
  • edukuje na temat seksu i metod zapobiegania ciąży
 

Jeśli musisz wybrać się ze swoją córką na pierwszą wizytę do ginekologa wybierz dobrze - wybierz nas! Nie zwlekaj i umów się z dzieckiem na wizytę już dziś.
 

Wizyta: 120,00zł
Wizyta + USG: 180,00zł

 Gwarantujemy obsługę przez wysokiej klasy specjalistów oraz umiarkowane ceny.  

Zapraszamy do rejestracji osobistej, telefonicznej lub za pomocą e-maila.
W trosce o Wasze zdrowie jesteśmy do dyspozycji.
NZOZ Gomed Sp. z o. o.
Pszczyna 43-230 Dworcowa 8  
tel. (32) 212 77 08,    (32) 212 77 08
tel. kom. 660 461 246
NZOZ GOMED Sp. z o. o.
43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 8
32 212 77 08
32 212 74 62
660 461 246

 

gomedpszczyna@gmail.com

 

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego