Zaćma oka - NZOZ GOMED PSZCZYNA poradnie specjalistyczne, diagnostyka, mammografia, ortopeda, ginekolog, endokrynlog, psychotesty, nfz, onkolog,

NZOZ GOMED

 MIEJ PEWNOŚĆ - ZBADAJ SIĘ OPERACJA ZAĆMY - WOLNE TERMINY 

Przejdź do treści

Menu główne:

Zaćma oka

 WSPÓLNIE Z NFZ LECZYMY ZAĆMĘ . 

 
LECZENIE ZAĆMY
 
W naszym ośrodku oferujemy możliwość wykonania zabiegu usunięcia zaćmy bezpłatnie dzięki refundacji NFZ jak i w trybie komercyjnym.
 
Obecnie zabieg usunięcia zaćmy to jeden z najskuteczniejszych zabiegów chirurgicznych, na który co roku decydują sie miliony pacjentów. Usunięcie zaćmy na wczesnym etapie rozwoju skraca czas rekonwalescencji wzroku.
 
Zabieg usunięcia zaćmy
 Pobyt poza domem trwa jedynie kilka godzin. W naszym ośrodku wykonujemy zabiegi usunięcia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wykorzystaniem najnowocześniejszej aparatury.. Dzięki zastosowaniu znieczulających kropli, które podawane są do oka, zabieg jest bezbolesny. Zabieg polega na wykonaniu niewielkiego nacięcia (około 2 milimetrów), przez które za pomocą małego narzędzia wykorzystującego fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości chirurg delikatnie rozdrabnia i usuwa zmętniałą soczewkę. W to miejsce umieszczona zostaje sztuczna soczewka wewnątrzgałkowa.

Po zabiegu usunięcia zaćmy
Po zabiegu pacjent przez krótki czas odpoczywa, następnie udaje się do domu. W ciągu następnych 24 godzin lekarz przeprowadza badanie kontrolne. Przez kilka tygodni po zabiegu konieczne jest stosowanie kropli do operowanego oka. Już w krótkim czasie po zabiegu pacjent może cieszyć się odzyskaną ostrością wzroku i wrócić do swoich codziennych przyjemności i obowiązków.

 Gwarantujemy obsługę przez wysokiej klasy specjalistów.  

Zapraszamy do rejestracji osobistej, telefonicznej lub za pomocą e-maila.
W trosce o Wasze zdrowie jesteśmy do dyspozycji.
Poradnię okulistyczną i Oddział chirurgii krótkoterminowej oka – Oddział leczenie jednego dnia NZOZ „GOMED”
prowadzimy w Lubaczowie przy ul. Mickiewicza 168
nr. tel: (16) 632 12 89
tel. kom. 889 114 034

NZOZ GOMED Sp. z o. o.
43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 8
32 212 77 08
32 212 74 62
660 461 246

 

gomedpszczyna@gmail.com

 

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego